_

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

مجموعه شیشه‌بری تهرانی با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات مختلف شیشه‌بری، تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت شما عزیزان به‌کار گرفته است. تیم ما در تمام این سال‌ها در جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی و ارائه خدماتی باکیفیت و ایمن گام برداشته و خود را با افتخار بهترین مجموعه شیشه‌بری در تهران می‌داند.

تعهد، رعایت اصول اخلاقی، ارائه خدمات باکیفیت، انجام خدمات مختلف شیشه‌بری در اسرع وقت، همه و همه جزو اصولی است که مجموعه تهرانی بر آن پایبند می‌باشد. شما عزیزان در تمامی روزهای هفته می‌توانید برای سفارش سرویس‌های مختلف اعم از انواع شیشه‌بری، اجرا و نصب آینه دکوراتیو، خدمات شیشه سیکوریت، خدمات پنجره دوجداره و اجرا و نصب توری آکاردئونی با ما تماس حاصل فرمایید.

مجموعه تهرانی یک شیشه‌بری سیار است که به کلیه مناطق تهران سرویس‌دهی دارد. از این رو در هرکجای تهران که مستقر هستید، تنها کافیست با شماره مجموعه تماس گرفته و در کم‌ترین زمان ممکن خدمات مد نظر را دریافت نمایید.

شیشه بری تهرانی
رضایت شما
خشنودی
ماست

رفاه حال مشتریان محترم جزو اولویت‌های ما محسوب می‌شود. تعرفه خدمات مجموعه ما منصفانه و مناسب بوده و در ازای آن بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در اختیار شما همشهری‌های گرامی قرار می‌گیرد. شغل شیشه‌بری یک حرفه حساس محسوب می‌شود، چرا که شیشه‌بر به طور مستقیم با شیشه سر و کار دارد.

تیم حرفه‌ای شیشه‌بری تهرانی  با تکیه بر تجربه ۱۵ ساله خود تمامی خدمات شیشه‌بری را در کمال آرامش انجام خواهد داد. همچنین اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل خود را دارید، می‌توانید به ما در ساخت و نصب آینه‌های دکوراتیو اعتماد کنید.

مجموعه تهرانی بر پایه اعتماد بنا شده و در ارائه هر نوع خدماتی اعم از آینه کاری، شیشه، توری آکاردئونی، درب و پنجره و …، رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. از زمان سفارش تا نصب و حتی بعد از نصب در صورت بروز هرگونه مشکل در اسرع وقت جهت رفع نقص در کنارتان خواهیم بود.

_

پروژه های ما

کارهایی که انجام می دهیم