بهترین شیشه بری در پونک با خدمات نصب و فروش انواع شیشه

بهترین شیشه بری در پونک

5/5 - (2 امتیاز)

شیشه به خاطر زیبایی و جلایی که دارد در دکوراسیون خانه و محیط کار استفاده می شود و خدمات شیشه بری پونک یکی از نیازهای خدمات دکوراسیون و طراحی داخلی است. برای استفاده از این خدمات باید سراغ مراکز شیشه بری بروید که متنوع ترین جنس شیشه‌ها را بسته به نیاز شما بتواند فراهم کند، در این صورت قدرت انتخاب بالایی خواهید داشت. از این رو بهترین انتخاب، شیشه بری تهرانی می باشد که یکی از بهترین شیشه بری در پونک است. شیشه بری بسیار زیاد حساس است و نیاز به مهارت بالایی دارد؛ به همین دلیل، برش‌کاری شیشه ها به صورت شخصی پیشنهاد نمی‌شود. شیشه‌بر ماهر باید مهارت کار کردن با ابزارهای خیلی خطرناک شیشه بری را نیز داشته باشد. بزرگترین چالش شیشه بری شکستن شیشه در حین برش کاری یا نصب آن است در نتیجه، ریسک ضرر و زیان در این شغل زیاد است. اما اگر تجربه‌ کافی وجود داشته باشد، ضرر و زیان به حداقل می‌رسد که شیشه بری تهرانی در غرب تهران از ماهرترین افراد برای نصب استفاده می کند.

خدمات شیشه بری سیار

شیشه بری آنلاین در انواع تجهیزات ساختمانی به کار می رود. از درب شیشه ای گرفته تا بالکن های شیشه ای و نرده های شیشه ای و … همه و همه زیر مجموعه شیشه بری سیار قرار می گیرند.

بهترین شیشه بری در پونک
خدمات شیشه بری سیار به این معناست که شما در هر کجا تهران باشید، می توانید از شیشه بری پونک با نام تهرانی خدمات بگیرید.

برای این که بتوان خدمات شیشه بری سیار را به بهترین شکل ممکن ارائه داد، باید از ابزارهای مورد نیاز زیر استفاده کرد:
✓ متر؛
✓ الماس شیشه بری مخصوص؛
✓ خط کش چوبی؛
✓ الماس برش تی؛
✓ خمیر و چسب شیشه؛
✓ کاردک صاف کننده چسب؛
✓ جعبه ابزار؛
✓ وسیله نقلیه مناسب حمل شیشه؛
✓ فیبر و سایر موارد که مناسب ضربه گیری هستند؛
✓ انواع شیشه.

ممکن است با توجه به نحوه کار پرسنل ابزار دیگری نیز مورد نیاز باشد. شیشه بری تهرانی، در تمام بخش‌هایی که برای شیشه بری کاربرد دارد، خدمات ارائه می‌دهد و تمام خدماتی که تکنسین‌های سیار خود ارائه می‌دهند تضمین می‌کند و بهترین خدمات شیشه بری غرب تهران را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
خدمات شیشه بری تهرانی شامل موارد زیر می باشد:

 • برش و نصب شیشه های سکوریت؛
 • تعویض شیشه درب ها و پنچره ها؛
 • نصب ویترین شیشه ای؛
 • نصب شیشه های پارتیشن؛
 • نصب شیشه معمولی برای درب و پنجره یا شیشه میز عسلی، شیشه میز ناهار خوری و غیره؛
 • نصب شیشه های ضد گلوله؛
 • اجرای لول براق و مات؛
 • اجرای ایزار؛
 • ساخت انواع آینه ها؛
 • ساخت شیشه های 4 میل و 6 میل معمولی برای تعویض شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آیینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو.

انواع شیشه

شاید از نظر ظاهری، شیشه‌ها تفاوت زیادی با هم نداشته باشند؛ اما از لحاظ جنس انواع مختلفی دارند. حتی ممکن است طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی را هم در این شیشه‌ها ببینید. با توجه به این که شیشه را برای چه کاری نیاز دارید، باید جنس، رنگ و طرح مناسب را انتخاب کنید.

شیشه بری در پونک
شیشه ها انواع مختلفی دارند ساده ترین نوع شیشه را شیشه فلوت می گویند.

در این زمینه می‌توانید با کارشناسان فروشگاه تهرانی که بهترین شیشه بری در تهران هستند، مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای این که شیشه ها را در شیشه بری پونک بهتر بشناسید، انواع آن‌ها را در ادامه بررسی می کنیم:

شیشه فلوت

شیشه خام یا فلوت، شیشه‌ای ساده ای است که اکثرا برای استفاده‌های معمولی کاربرد دارد. یکی از مصارف زیادی شیشه فلوت، استفاده در شیشه درب ها و پنجره‌ها می باشد.

شیشه سکوریت یا میرال

این نوع شیشه، مقاومت بسیار بالاتری نسبت به شیشه های معمولی یا فلوت دارد. با حرارت دادن شیشه فلوت، شیشه میرال یا سکورت به دست خواهد آمد. شیشه بری در پونک برای این کار، ابتدا شیشه را به دمای ۷۰۰ درجه سانتیگراد می‌رسانند و تحت شرایط خاص سریع سرد می‌کنند که این شوک حرارتی باعث می‌شود تا شیشه ۳ تا ۵ درصد مقاوم‌تر شود.

شیشه رنگی

احتمالا در وسایل تزئینی، نمای برخی از سازه‌ها و … شیشه‌های رنگی را دیده اید. این شیشه‌ها به دو روش تولید می‌شوند.
روش اول این است که در هنگام تولید شیشه ماده رنگی به آن‌ها اضافه کنند و روش دوم، شیشه معمولی را نیز در مذابی از شیشه رنگی فرو می برند و رنگ دلخواه به آن می دهند.

شیشه ضد حریق یا پیرکس

شیشه‌های پیرکس یکی از معروف ترین شیشه‌هایی هستند که خانم‌ها می‌شناسند. از این نوع شیشه ها در ساخت ظروف آشپزخانه، درب فر و ماکروفر، ظروف آزمایشگاهی و هر جایی که در معرض مستقیم حرارت است، استفاده می‌شود.

شیشه رفلکس

این شیشه‌ها نیز کاربردهای خاصی دارند. احتمالا دیده اید که در طول روز به شیشه برخی از خانه ‌ها که نگاه می‌کنید، همانند آینه عمل خواهند کرد. این شیشه‌ها در اصل همان شیشه رفلکس یا بازتابنده هستند که شیشه انعکاسی دارای یک پوشش منعکس کننده است. این پوشش، حرارت و نور را انعکاس می ‌دهد. به همین دلیل در طول روز داخل این ساختمان‌ها مشخص نیست و در شب که نور محیط داخل بیشتر می باشد، فضای بیرون را نمی‌توان مشاهده کرد و داخل ساختمان قابل دیدن است.

شیشه چند جداره

شیشه بری در پونک از انواع شیشه های چند جداره یا دوجداره استفاده می کند. شیشه‌های چند جداره نیز امروزه به تعداد زیادی در ساختمان‌ها و ساخت درب ها و پنجره ها به کار می‌روند. این شیشه‌ها به عنوان مضاعف نیز شناخته می‌شوند و از دو یا چند لایه شیشه تشکیل شده است. مضاعف بودن این شیشه‌ها باعث می‌شود تا عایق حرارت و صدا باشند. به همین دلیل برای محیط‌هایی که سر و صدا زیاد است، کاربرد زیادی دارند.

شیشه لمینت یا چند لایه

این شیشه دارای ایمنی و مقاومت بسیار بالایی است و از چند لایه شیشه تخت ساخته شده است. شیشه‌های تخت به کمک لایه‌هایی از پی وی بی به هم وصل شده اند. این لایه ها باعث پیوستگی شیمیایی و فیزیکی لایه‌های شیشه به هم می‌شود.

شیشه مسطح

معمولا اکثر شیشه‌ها به صورت مسطح هستند. به جز تفاوتی که شیشه‌ ها در جنس دارند، نوع مسطح و خمیده بودن آن‌ها نیز خیلی مهم است. شیشه های مسطح در نوع مشجر و ساده وجود دارند که از این شیشه‌ها در پنجره ها برخی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. شیشه‌های مسطح دارای یک توری فلزی مابین لایه ‌های خود هستند که شکستن آن‌ها را به مقدار زیادی کاهش می‌دهد.

شیشه‌های خمیده

ممکن است شیشه بری در پونک از شیشه ‌های منحنی یا خمیده استفاده کنند. این شیشه‌ در دکوراسیون بیشتر کاربرد دارد که جذابیت بالای این شیشه‌ها و ایجاد شکست ‌های نور جالب سبب شده است تا برای مباحث زیبایی و دکوراسیون طرفداران زیادی داشته باشد.
این شیشه‌ها با تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته و با کیفیت بالایی برای شیشه بری در پونک ساخته می‌شوند. در هر صورت برای استفاده از خدمات بهترین شیشه بری تهران، کافیست درخواست خود را در سایت شیشه بری تهرانی ثبت کنید.

کاربرد شیشه و فواید استفاده از آن

استفاده از شیشه ها دارای مزایا و فواید زیادی است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زیبایی و جلوه بصری مناسبی را به محیط می‌دهد؛
 2. شفافیت آن باعث دید بهتر نسبت به محیط خارج می شود؛
 3. به عنوان یک پوشش بسیار مناسب است که اجازه ورود گرما و نور را به محیط می‌دهد؛
 4. طراحی‌های مختلفی روی آن صورت می‌گیرد که برای استفاده در دکوراسیون استفاده می‌شود؛
 5. نسبت به کیفیت، هزینه بسیار مناسبی دارد.

مزایای استفاده از خدمات شیشه بری سیار

شیشه، قطعه‌ای حساس است که جابجایی آن سخت و نیازمند دقت زیادی است. از این رو اگر بخواهید شیشه را خریداری و با خودتان به محل مورد نظرتان حمل کنید، احتمال شکستن آن بسیار بالا است.
قرار دادن شیشه و محکم کردن آن در جایگاه خود تخصص لازم را می‌طلبد. از این رو نمی‌توانید خودتان به آسانی این کار را انجام دهید. اگر از خدمات شیشه بری سیار استفاده کنید، به آسانی می‌توانید شیشه را در ابعاد مناسب و در محل دریافت ‌کنید. علاوه بر این، مشکلاتی مانند شکستن شیشه در حین حمل و نگهداری را نخواهید داشت.

مزایای استفاده از خدمات شیشه بری سیار پونک
شما می توانید به راحتی و بایک تماس خدمات مشاوره، خرید و نصب انواع شیشه را از شیشه بری در پونک را دریافت کنید.

نصب شیشه نیز به عهده شرکت ارائه دهنده خدمات شیشه بری سیار خواهد بود. با توجه به این مزایا، شما بدون هیچ ریسکی می توانید شیشه مورد نظر خود در سایت تهرانی که بهترین شیشه بری منطقه 5 است را خریداری و نصب ‌کنید.

چرا سایت تهرانی را برای خدمات شیشه بری در پونک انتخاب کنیم؟

با توجه به این که خدمات شیشه بری سیار بسیاری را در سطح شهر می بینید، احتمال دارد از خود بپرسید چرا باید به فروشگاه تهرانی برای خدمات شیشه بری در پونک اعتماد کنم؟ فروشگاه تهرانی که بهترین شیشه بری در سعادت آباد می باشد برای نکات زیر در این زمینه به شما کمک می‌کند:

 • هزینه‌ شفاف و مناسب؛
 • استفاده از نیروهای متخصص؛
 • پشتیبانی دائمی و شبانه روزی؛
 • انواع بالای شیشه؛
 • ثبت سفارش های غیر حضوری و سریع؛
 • ارائه خدمات در اسرع وقت.

این مزایا و بسیاری موارد دیگر همگی باعث شده است تا این فروشگاه یکی از شیشه بری خوب پونک باشد که همیشه حمایت و رضایت مشتریان خود را به همراه دارد. پس شما هم می‌توانید بین شیشه بری ها در پونک با خیالی آسوده به فروشگاه تهرانی اعتماد کنید و از خدمات آن‌ها نهایت بهره را ببرید.

کلام آخر

شیشه در دکوراسیون خانه و محیط کار به دلیل زیبایی و جلایی‌اش استفاده می‌شود. خدمات شیشه‌بری در پونک به‌عنوان یک نیاز اساسی در دکوراسیون و طراحی داخلی مطرح است. برای انتخاب متنوع‌ترین جنس شیشه، به مرکز شیشه‌بری در پونک مراجعه کنید. برش‌کاری شیشه به دقت و مهارت بالا نیاز دارد و توصیه می‌شود از کارگران ماهر و با تجربه استفاده کنید تا ریسک شکستن شیشه کاهش یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *