شیشه سکوریت

نظرت تو کار ما تاثیر داره.

شیشه سکوریت یکی از شیشه های مستحکم و مقاوم به حساب می آید، که یکی از کارآیی های آن، ساخت ویترین مغازه ها می باشد. زیرا که در اثر شکستن خورد نمی شود . این شیشه از ضخامت های مختلف به بازار عرضه می شود. یکی از خدمات مجموعه شیشه بری تهرانی خرید و فروش شیشه سکوریت می باشد.

اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، باید بدانید که شیشه های سکوریت یکی از انواع شیشه های باکیفیتی هستند که نسبت به دیگر مدل ها انتخاب بهتری به شمار می روند. زیرا این شیشه ها ویژگی های به خصوص و قابل توجهی دارند که باعث تمایز آن ها با مدل های دیگر می شود و در ادامه به آن ها می پردازیم.

همچنین این محصولات نسبت به انواع دیگر پرکاربردتر هستند و از آن ها در مکان های مختلفی استفاده می کنند. البته برای خرید بهترین شیشه های سکوریت از مراکز معتبر و با قیمت مناسب ابتدا باید به طور کامل با این محصولات، چگونگی، ویژگی ها و بهترین فروشندگان آن ها آشنا شوید.

اجرای شیشه سکوریت
این نوع شیشه ها در برابر انواع ضربه بسیار مقاوم می باشد.

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه ها به طور کلی به دسته های مختلفی از جمله دوجداره، سکوریت، معمولی، نشکن، ضدآتش، رنگی و غیره تقسیم می شوند که سکوریت یکی از بهترین های آن ها است. زیرا شیشه های میرال یا سکوریت با روش متفاوتی تولید می شوند که به همین دلیل ویژگی های به خصوصی دارند که استفاده از آن ها را به صرفه تر کرده است.

طریقه تولید شیشه های سکوریت به شکلی است که ابتدا شیشه های معمولی یا خام در کوره های مخصوص قرار داده می شوند و به دمای بالا می رسند. سپس به سرعت با استفاده از فشار هوای زیاد خنک خواهند شد و به این شکل شیشه های معمولی با ساختار جدیدی تبدیل به شیشه های سکوریت می شوند.

با توجه به این روش تولید می توان گفت شیشه های سکوریت نسبت به شیشه های معمولی بسیار مقاوم تر هستند. به طوری که مقاومت این شیشه ها هفت برابر بیشتر از شیشه های معمولی است.

همچنین اگر قصد خرید شیشه سکوریت را دارید، جالب است بدانید که این شیشه ها در برابر گرما نیز مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند. چنان که مقاومت این نوع شیشه در برابر گرما حدود 300 درجه سانتی گراد است.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصولات باید به نوع شکستن آن ها اشاره شود. از آنجا که مقاومت این دسته از شیشه ها بسیار زیاد است، با عنوان شیشه های نشکن نیز شناخته می شوند اما اگر شکسته شوند نیز به اندازه شیشه معمولی خطرناک نیست.

زیرا در صورتی که شیشه های سکوریت بشکنند، به شکل پودر در می آیند و تکه هایی با لبه های تیز همچون شیشه های معمولی نخواهند داشت. به همین دلیل این شیشه ها در صورت شکستن به هیچ عنوان باعث بروز بریدگی و خش نمی شوند.

شیشه سکوریت یا Tempered glass در اثر فرآیندهای گرم و سردکردن شیشه در کوره های مخصوص به وجود می آید که برای اولین بار در سال 1940 میلادی توسط  پرنس رایرکر، این امر باعث بالا بردن مقاومت شیشه تا هفت برابر می شود.

مراحل تولید شیشه های سکوریت

برای آشنایی بیشتر با این دسته از شیشه های مقاوم و پرکاربرد بهتر است به صورت دقیق با روند تولید آن ها آشنا شوید. این مراحل شامل شش مورد می شوند که به صورت مختصر عبارت هستند از:

• آماده سازی 

• برش

• پرداخت

• جاسازی

• شستشو

• سکوریت کردن.

حال باید بدانید که در هر یک از این مراحل چه اتفاقاتی می افتد و چگونه در نهایت یک شیشه خام به شیشه سکوریت تبدیل می شود.

آماده سازی

ابتدایی ترین مرحله برای تولید انواع شیشه های سکوریت این است که شیشه های خام را با تریلرهای به خصوص با استفاده از وسیله نقلیه خرک به منطقه انبار کارخانه ها منتقل می کنند. سپس با کمک جرثقیل و لیفتراک شیشه ها در انبار تخلیه می شوند که وارد مراحل تولید شوند.

برش

با توجه به اینکه نمی توان شیشه ها را پس از سکوریت شدن برش داد، مرحله دوم برای تولید این شیشه ها، برش دادن آن ها است. در این مرحله ابتدا با بازوها ساکشن شیشه های خام از روی خرک برداشته می شوند و سپس آن ها را شکل افقی در لاین برش دادن قرار می دهند.

پس از قرارگیری در لاین برش، با استفاده از نرم افزاری به خصوص به دستگاه سی ان سی برنامه داده می شود. سپس دستگاه شیشه های مورد نظر را با ابعاد مشخص و استاندارد برش می دهد. جالب است بدانید هر یک شیشه طی 60 ثانیه برش می خورد و برچسب اولیه را روی آن می گذارند.

پرداخت

پس از اینکه شیشه ها را برش می دهند، برای تولید شیشه سکوریت باید پولیش داده شوند تا شفافیت بسیاری را به دست آورند. برای شفافیت و پولیش دادن شیشه ها از دستگاه های لبه زنی استفاده می شود. به طوری که شیشه های برش داده شده را در این دستگاه ها قرار می دهند و پولیش انجام می شود. این مرحله با عنوان پرداخت شناخته می شود.

جاسازی

در مرحله چهارم محلی دقیق برای جاسازی شیشه های پرداخت شده توسط نقشه خوان و اپراتور مشخص می شود. سپس آن ها را با کمک دستگاه های دریل اتوماتیک سوراخ می کنند. پس از این عملیات برش شیشه با واترجت و اره های دیسکی انجام می شود. 

شستشو و تمیزکاری شیشه

مرحله پنجم تولید انواع شیشه های سکوریت، شستشو و تمیزکاری آن ها است. زیرا معمولا طی عملیات هایی مانند برش کاری، براده ها و لکه های بسیاری روی شیشه ایجاد می شود. به همین دلیل پس از اتمام برش، پرداخت و جاسازی باید شیشه ها با استفاده از دستگاه های به خصوص به صورت کامل تمیز شوند.

سکوریت کردن

در مرحله آخر شیشه خام باید به شیشه سکوریت تبدیل شود. در این راستا آن را در کوره قرار می دهند. میزان ماندگاری شیشه ها در کوره برای سکوریت شدن به ضخامت آن ها بستگی دارد. چنان که به تناسب هر میلی متر ضخامت شیشه، آن شیشه باید 40 ثانیه در کوره بماند.

به عنوان مثال شیشه هایی که 10 میلی متر ضخامت دارند، مدت زمان ماندگاری آن ها در کوره 400 ثانیه است. پس از قرارگیری در کوره بلافاصله شیشه ها با بیش ترین سرعت و با کمک رولرهای استلس به بخش خنک کننده انتقال داده می شود.

در این بخش شیشه ها را در معرض فشار زیاد هوا قرار می دهند. این کار توسط دستگاهی به نام سانتریفیوژها انجام می شود. در نهایت بدین شکل شیشه های خام به شیشه های سکوریت و نشکن تبدیل می شوند.  

آشنایی با انواع شیشه های سکوریت

حال که با این نوع آشنا شدید، باید بدانید که این مدل از شیشه خود نیز انواع گوناگونی دارد. چنان که این شیشه ها را بر اساس انواع مختلف آن به چندین دسته تقسیم می کنند از جمله دسته بندی های شیشه های سکوریت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع شیشه های سکوریت از نظر رنگ

از آنجا که از شیشه های سکوریت در مکان ها و شرایط مختلفی استفاده می شود، این نوع از شیشه ها را با رنگ های گوناگونی تولید و به مشتریان عرضه می کنند. به طوری که اگر بخواهید با رنگ های این شیشه ها آشنا شوید، عبارت هستند از:

 • ساده؛
 • مسی؛
 • سبز و آبی؛
 • مشجر؛
 • کریستال؛
 • رفلکس طلیی؛
 • برنزی؛
 • دودی؛
 • و غیره.

بنابراین زمانی که به مراکز فروش شیشه سکوریت مراجعه می کنید؛ به طیف رنگی موجود در آن مرکز توجه داشته باشید و شیشه های سکوریت را با رنگی متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

 

انواع شیشه های سکوریت از نظر ضخامت

شیشه های سکوریت عمدتا در ضخامت های 4 تا 20 میل در رنگ های متعدد شامل برنز، دودی ، سفید و … موجود می باشد که پرکاربردترین آن ها چهار، شش و ده میلی می باشد.

 

یکی دیگر از دسته بندی های مهمی که برای شیشه های سکوریت مطرح می شود، دسته بندی این محصولات بر اساس ضخامت آن ها است. به طوری که از جمله انواع شیشه های سکوریت بر اساس ضخامت باید به موارد زیر اشاره کنیم:

ضخامت شیشه سکوریت
سکوریت در ضخامت های 4 و 6 و 10 میل در بازار موجود می باشد.

شیشه های سکوریت 4 میل

شیشه های سکوریت 4 میل از جمله محصولاتی با کم ترین ضخامت هستند که کاربرد به خصوصی دارند. در این رابطه جالب است بدانید این مدل از شیشه ها تا چند سال پیش تنها توسط شرکت های تولیدکننده شیشه های اتومبیل تولید می شدند.

زیرا فرآیند تولید این شیشه ها تاحدودی سخت است اما امروزه مراکز بسیاری در زمینه تولید این دسته از شیشه سکوریت با ضخامت 4 میل فعالیت می کنند.

شیشه های سکوریت 6 میل

یکی دیگر از انواع شیشه های سکوریت، شیشه هایی با ضخامت 6 میل هستند که در ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارند. اگر شما نیز جز افرادی هستید که قصد دارید ساختمانی با نمای تمام شیشه داشته باشید، بهتر است از این محصول استفاده کنید.

زیرا بیش ترین کاربرد شیشه های سکوریت 6 میل در نمای ساختمان های مختلف است. البته توجه داشته باشید که همین شیشه ها نیز دارای انواع تک جداره، دوجداره و لمینت هستند.

شیشه های سکوریت 10 میل

شیشه های سکوریت 10 میل از جمله پرکاربردترین شیشه ها به شمار می روند. به همین دلیل هنگام خرید شیشه سکوریت 10 میل با انواع مختلفی از آن از نظر رنگ و طرح مواجه خواهید شد.

تشخیص شیشه های سکوریت از شیشه خام

شیشه های سکوریت در واقع طبق آنچه گفته شد می توان گفت شیشه های خام مقاوم شده هستند. حال آنکه بسیاری از افراد نمی دانند تفاوت ظاهری این شیشه ها چیست و چگونه باید مدل های سکوریت را از خام تشخیص دهند.
اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، باید بدانید از روش های مختلفی می توان برای تشخیص انواع سکوریت استفاده کرد که مهم ترین آن ها عبارت هستند از:
•تماشای شیشه
•برش 
•استفاده از عینک پلارید
•شکستن.
حال به صورت کامل تر با این روش ها در ادامه آشنا خواهید شد:
•اولین روش برای تشخیص شیشه سکوریت از خام این است که به شیشه در زاویه دو تا پنج درجه نگاه کنید. در این صورت اگر شیشه مورد نظر سکوریت باشد، انعکاس نور موج هایی را روی آن با فاصله از یکدیگر خواهید دید.
•دومین روش قابل استفاده برای تشخیص شیشه های سکوریت این است که آن را برش دهید. جالب است بدانید برش و ایجاد خراش روی مدل های سکوریت با استفاده از الماس به هیچ عنوان ممکن نیست.
•سومین روش این است که با استفاده از عینک پلارید به شیشه نگاه کنید. در این صورت از دایره های کوچک و بزرگ را روی آن ببینید، بدین معنا است که شیشه مورد نظر شما سکوریت شده است.
چهارمین و راحت ترین شیوه تشخیص این محصولات مقاوم، شکستن آن ها است. اگر شیشه ای سکوریت باشد، اگر آن را بشکنید، به خرده هایی بسیار ریز تبدیل خواهد شد.

کاربرد شیشه های سکوریت

تا به اینجا به طور کامل با شیشه های سکوریت آشنا شدید. حال آیا می دانید از این دسته شیشه ها در چه مکان هایی استفاده می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که این نوع محصولات کاربردهای گوناگون و در عین حال زیادی دارند.

به طوری که از جمله کاربردهای این شیشه ها باید به موارد زیر اشاره شود:

 • با توجه به ایمنی بالای این شیشه ها، از آن ها در مکان های پرتردد همچون هتل ها، فروشگاه ها، برج های مسکونی، رستوران ها و غیره استفاده می شود؛
 • این شیشه ها گزینه بی نظیری برای نمای ساختمان هستند؛
 • از شیشه سکوریت در پنجره های یو پی وی سی دوجداره استفاده می کنند؛
 • این شیشه ها به عنوان دیوارهای جداکننده برای دوردوشی و محفظه حمام کاربرد بسیاری دارند؛
 • از شیشه های سکوریت برای ساختن بالکن از جنس شیشه استفاده می شود.
 • این شیشه ها به عنوان شیشه بدنه نرده استیل و شیشه دودبند نیز کاربرد دارند؛
 • شیشه های سکوریت بهترین گزینه برای ساخت درب های شیشه ای اتوماتیک و ساده برای ساختمان ها هستند؛
 • از این شیشه ها برای ساخت استخرهای شیشه ای استفاده می کنند؛
 • شیشه های سکوریت در ساخت کف شیشه ای پرکاربرد هستند؛
 • از این شیشه ها در صنعت خودروسازی نیز استفاده می شود.

از دیگر کاربردهای شیشه سکوریت بای به استفاده از آن در یخچال، اجاق گاز و مایکروفر اشاره کرد. همچنین جالب است بدانید این مدل شیشه ها در ساخت ویترین های شیشه ای نیز کاربرد دارند.

خرید-شیشه سکوریت
از ویژگی های این نوع شیشه ها، داشتن ارم استاندارد می باشد.

کدام یک از شیشه های سکوریت بهتر است؟

حال که با انواع شیشه های سکوریت و کاربرد آشنا شدید، آیا شما نیز می پرسید که کدام یک از این مدل ها بهتر است؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که کاملا به مکان، موقعیت و نیاز شما بستگی دارد. زیرا هر یک از انواع شیشه های سکوریت برای شرایط به خصوصی تولید شده اند.

اما نکته مهم این است که شیشه سکوریتی را تهیه کنید که استاندارد باشد. زیرا در این صورت نسبت به نشکن بودن و مقاومت بالای آن اطمینان حاصل خواهید کرد. ضمن اینکه به مدت طولانی می توانید از شیشه ای که خریده اید، استفاده کنید.

در این رابطه باید بدانید که شیشه های سکوریت استاندارد ویژگی های به خصوصی دارند که باعث تفاوت آن ها با شیشه های سکوریت غیراستاندارد می شود. چنان که برخی از مهم ترین ویژگی های شیشه های سکوریت استاندارد عبارت است از:

 • این شیشه ها آرم استاندارد دارند؛
 • نداشتن پستی و بلندی روی شیشه؛ در زمان خرید شیشه های سکوریت توجه و بررسی کنید که روی شیشه مورد نظر هیچ گونه موج یا پستی و بلندی وجود نداشته باشد. زیرا در غیر این صورت شیشه مورد نظر استاندارد نیست؛
 • تحمل 250 درجه دما به صورت غیرمستقیم؛ اگر می خواهید مطمئن شوید که شیشه مورد نظر شما از شیشه های سکوریت استاندارد است، حتما امتحان کنید که دمای بالای 250 درجه سانتی گراد را به صورت غیرمستقیم تحمل کند؛
 • شیشه سکوریتی استاندارد است که با ابعاد 10 سانتی متر تحمل فشاری حدود 40 کیلوگرم را داشته باشد؛
 • شیشه های سکوریت استاندارد به صورتی است که دقیقا با ابعاد درخواستی شما ارائه می شوند؛ بنابراین اگر شیشه های شما ابعادی بیشتر از ابعاد درخواستی داشت، استاندارد نیست؛
 • از دیگر نکات مهم در رابطه با شیشه های سکوریت استاندارد باید به تغییر نکردن رنگ آن در طول دوران مصرف اشاره کنیم.

قیمت شیشه سکوریت

به طور کلی باید توجه داشته باشید که قیمت شیشه های سکوریت نسبت به انواع شیشه های دیگر از جمله شیشه های معمولی، رنگی و غیره بیشتر است. یکی از دلایل مهمی که باعث افزایش قیمت این شیشه ها می شود، طریقه تولید دشوار آن است.

علاوه بر این از آنجا که شیشه های سکوریت کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارند، قیمت آن ها نیز بالا است. البته قیمت شیشه های سکوریت تحت تاثیر عوامل مختلفی کاهش یا افزایش پیدا می کند که عبارت هستند از:

 • ابعاد و سایز شیشه سکوریت درخواستی شما؛
 • رنگ شیشه های سکوریت؛
 • میزان ضخامت شیشه مورد نظر شما؛
 • کاربرد و چگونگی استفاده از شیشه های سکوریت؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

جالب است بدانید علاوه بر ویژگی های شیشه های سکوریت، عوامل دیگری همچون نوسانات قیمت ها در بازار نیز باعث کم یا زیاد شدن قیمت این شیشه ها می شود. همچنین فروشگاه و مرکزی که برای خرید و نصب این شیشه ها به آن مراجعه می کنید نیز تاثیر بسیاری بر قیمت شیشه های سکوریت دارد.

خرید شیشه سکوریت در تهران
یکی از بهترین مراکز خرید انواع سکوریت ، شیشه بری تهرانی می باشد.

بهترین مرکز فروش سکوریت

با توجه به ویژگی های بی نظیر شیشه های سکوریت و کاربرد بسیار زیاد آن، شاید شما نیز به دنبال خرید این محصول باشید. در این رابطه باید بدانید که امروزه مراکز بسیار در سراسر ایران و به خصوص در تهران در زمینه فروش این مدل از شیشه ها فعالیت می کنند.

بنابراین اگر قصد خرید شیشه های سکوریت را دارید، پیشنهاد می دهیم به مرکزی مراجعه کنید که بیش ترین و بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر گرفته باشد. زیرا در این صورت با خرید شیشه سکوریت از خدمات نصب و خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند می شوید.

حال آیا برای شما سوال پیش آمده است که کدام مرکز این خدمات را ارائه می دهد؟ مجموعه شیشه بری تهرانی یکی از مجموعه های معتبر و فعال در زمینه فروش و نصب شیشه های سکوریت است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و با خرید از این مرکز هرگز با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

خدمات مجموعه شیشه بری تهرانی

مرکز شیشه بری تهرانی یکی از مراکز شیشه بری در پایتخت است که انواع خدمات شیشه بری را ارائه می دهد. به طوری که یکی از خدمات این مرکز نصب و فروش سکوریت است. علاوه بر این می توان به خدمات و سرویس های دیگر این مجموعه از جمله موارد زیر اشاره کرد:

 

شرکت شیشه بری تهرانی با مشاوره رایگان تلفنی، چت در واتس اپ به شما کمک میکند تا با دید باز درست ترین انتخاب را داشته باشید شایان ذکر است که این مجموعه کلیه خدمات مربوط به شیشه بری اعم از آینه دکوراتیو ، شیشه سکوریت ، پنجره های دوجداره و … را در تمامی مناطق تهران انجام می دهد

ارائه انواع خدمات شیشه بری

یکی از خدمات اساسی این مجموعه فعالیت در زمینه شیشه بری است. به طوری که شما می توانید شیشه بری تمام پروژه ساختمان منزل، ویلا، رستوران، محل کار یا دیگر مکان ها را به این مجموعه بسپارید. در این رابطه جالب است بدانید که این مرکز علاوه بر فروش انواع شیشه سکوریت، معمولی و غیره در زمینه آینه کاری و حتی آینه دکوراتیو نیز فعالیت دارد.

بنابراین اگر به تازگی تصمیم گرفته اید که بخشی از دیوارهای منزل یا محل کار خود را آینه کاری کنید یا آینه دکوراتیو بزنید، می توانید به این مجموعه مراجعه کنید. یکی دیگر از خدمات بی نظیر این مرکز در زمینه شیشه بری، فروش و نصب شیشه ها و پنجره های دوجداره است که مشتریان بسیاری نیز دارد.

پس اگر شما نیز به فکر مقاومت، امنیت و آرامش منزل، اداره، ویلا یا رستوران خود هستید، بهتر است از خدمات این مرکز در زمینه فروش و نصب شیشه های دوجداره بهره مند شوید.

خدمات رسانی به سراسر تهران

مجموعه شیشه بری تهرانی یکی از مراکز فعال در تهران است که از ویژگی ها و خدمات به خصوص آن می توان به ارائه سرویس به سرتا سر تهران اشاره کرد. بنابراین هر کجای شهر تهران که ساکن هستید، به راحتی می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

پس اگر در محل زندگی خود مرکز شیشه بری معتبر و معروفی را نمی شناسید، هیچ جای نگرانی نیست. زیرا تمامی امکانات لازم برای ارائه خدمات به مناطق مختلف تهران در این مجموعه فراهم است.

مشاوره رایگان

آیا می دانستید که این مجموعه در زمینه نصب و فروش سکوریت و انواع شیشه های دیگر مشاوره رایگان دارد؟ اگر قصد خرید شیشه سکوریت در تهران را دارید اما هنوز از تصیم خود مطمئن نیستید، می توانید از خدمات مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

زیرا در جلسه مشاوره رایگان مرکز شیشه بری تهرانی به تمامی سوالات شما در رابطه با انواع شیشه ها، کاربرد و ویژگی های آن ها، چگونگی شیشه بری و نصب شیشه ها و غیره پاسخ داده می شود. علاوه بر این جالب است بدانید مشاوران این مرکز متناسب با فضا و موقعیت و شرایط مکان شما بهترین پیشنهادها را برای پنجره ها و درب ها دارند.

بنابراین اگر نمی دانید چه نوع شیشه ای برای مکان مورد نظر شما مناسب است، می توانید در مشاوره رایگان با مشاوران این مرکز مشورت و سپس نسبت به خرید و نصب شیشه مورد نظر اقدام کنید.

مشاوره از طریق واتساپ

آیا شما نیز جز افراد شاغلی هستید که زمان کافی برای مراجعه به مراکز شیشه بری و پیگیری امور ساختمانی خود را ندارید؟ آیا به این فکر کرده اید که ای کاش مجموعه ای وجود داشت که به صورت آنلاین در رابطه با انواع شیشه سکوریت، معمولی، دوجداره و غیره مشاوره می داد؟

در این رابطه جالب است بدانید که یکی از خدمات کم نظیر و خاص مجموعه شیشه بری تهرانی همین است. به این صورت که اگر فرصت کافی برای مراجعه به این مرکز و خرید شیشه مورد نظر را ندارید، می توانید از طریق واتساپ اقدام کنید.

همچنین اگر می خواهید از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید، این امکان برای شما فراهم شده است که به صورت مجازی و از طریق واتساپ با مشاوران این مرکز ارتباط برقرار کنید. بنابراین با استفاده از خدمات این مجموعه نه تنها بهترین پیشنهادها را دریافت می کنید بلکه در زمان و انرژی شما نیز بسیار صرفه جویی می شود.

زیرا با کمک این مرکز شیشه بری دیگر مجبور به مراجعه حضوری به مراکز مختلف و بررسی انواع شیشه و تحقیق حضوری نیستید.

فروش شیشه سکوریت
شیشه بری تهرانی دارای مزایای خدماتی مختلفی ست، یکی از آن ها ارائه مشاوره رایگان تلفنی می باشد.

ارائه خدمات به صورت تلفنی

یکی دیگر از خدمات این مجموعه شیشه بری در زمینه فروش و نصب شیشه سکوریت در تهران و دیگر شیشه ها این است که به شکل تلفنی نیز خدمات رسانی دارد. بنابراین اگر شما به صورت حضوری نمی توانید به این مرکز مراجعه کنید و همچنین از طریق واتساپ نیز به آن دسترسی ندارید، بهترین راه برقراری ارتباط به صورت تلفنی است.

در این مجموعه امکاناتی فراهم شده است که شما می توانید تنها با برقراری یک تماس کوتاه بهترین پیشنهادها برای انتخاب شیشه های منزل، رستوران، ویلا یا محل کار خود را دریافت کنید. علاوه بر این جالب است بدانید که امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی نیز وجود دارد.

به طوری که بلافاصله پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن پرسنل این مرکز برای نصب شیشه های شما به محل مورد نظر مراجعه می کنند و دیگر هیچ زحمتی برای مراجعه حضوری را متحمل نخواهید شد. ضمن اینکه این تماس و ثبت سفارش تنها چند دقیقه از زمان شما را می گیرد و دچار اتلاف وقت نیز نمی شوید.

ارائه خدمات شیشه بری با مناسب ترین قیمت

شاید یکی از دغدغه های اصلی شما همچون افراد دیگر هنگام خرید شیشه های سکوریت، قیمت آن باشد. چنان که به احتمال زیاد به دنبال مرکزی برای خرید و نصب این شیشه ها هستید که مناسب ترین هزینه را دریافت کند.

در این رابطه باید بدانید این مجموعه شیشه بری در تهران نه تنها باکیفیت ترین شیشه ها را به مشتریان خود ارائه می دهد بلکه مناسب ترین قیمت را برای محصولات خود لحاظ می کند. به طوری که به راحتی با مقایسه قیمت ها متوجه تفاوت قیمت شیشه سکوریت در این مرکز با دیگر شیشه بری های سراسر کشور خواهید شد.

بنابراین اگر می خواهید در زمان خرید این محصول با مشکلاتی از جمله کلاه برداری، گران فروشی و غیره مواجه نشوید، بهتر است از خدمات مجموعه شیشه بری تهرانی بهره مند شوید. علاوه بر این باید بدانید که این مجموعه خدمات نصب را نیز همزمان با فروش به شما ارائه می دهد و برای نصب شیشه های خود نیز هزینه مناسبی را پرداخت خواهید کرد.

در نتیجه

امروزه شیشه های سکوریت یکی از انواع پرطرفدار شیشه ها هستند که نسبت به مدل های خام مزایای بیشتری دارند. این شیشه ها در کوره و طی مراحل مختلف تولید می شوند. در واقع سکوریت ها همان شیشه های خامی هستند که برش، پرداخت، شستشو و در کوره پخته شده اند و مقاوم تر هستند. این شیشه ها از نظر طرح، رنگ، ضخامت، سایز وغیره به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به طوری که در زمان خرید شیشه سکوریت در تهران باید تمام این موارد را در نظر داشته باشید و بهترین شیشه را تهیه کنید. همچنین باید بدانید از سکوریت ها در شرایط و مکان های گوناگونی استفاده می شود و به همین دلیل این روزها بسیار پرکاربرد شده اند.

البته توجه داشته باشید که سکوریت های استاندارد بهترین گزینه هستند و در صورت خرید و استفاده از آن ها هیچ نگرانی نخواهید داشت. ما در شیشه بری تهرانی این شیشه ها را با مناسب ترین قیمت و به صورت آنلاین به مشتریان عرضه می کنیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *